Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» کندن موی سر؛ بیماری ژنتیکی یا اختلالات روانی
بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا EmptyFri Sep 18, 2009 6:50 am by tendownstreet

» نقش سویا در کاهش عوارض دوران یائسگی
بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا EmptyFri Sep 18, 2009 6:48 am by tendownstreet

» قطع قاعدگی به هزار و یک علت
بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا EmptyFri Sep 18, 2009 6:47 am by tendownstreet

» خانم ها باید مراقب باشند
بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا EmptyFri Sep 18, 2009 6:47 am by tendownstreet

» آنچه زنان درباره ‌اش کمتر حرف‌ می ‌زنند
بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا EmptyFri Sep 18, 2009 6:46 am by tendownstreet

» بهبود جوش با قرص ضدبارداری
بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا EmptyFri Sep 18, 2009 6:45 am by tendownstreet

» عفونت های دستگاه ادراری زنان
بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا EmptyFri Sep 18, 2009 6:45 am by tendownstreet

» بهبود کیفیت زندگی در زنان یائسه
بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا EmptyFri Sep 18, 2009 6:44 am by tendownstreet

» هشت روش طلائی درمان دردهای پیش از قاعدگی
بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا EmptyFri Sep 18, 2009 6:44 am by tendownstreet

لینک

برای تبادل لینک با مدیر سایت(salar)تماس بگیرید.

جک جک جکستانه ببم جان بیا وبخند

جدیدترین اخبار ورزشی

Statistics
We have 24 registered users
The newest registered user is quibernh

Our users have posted a total of 2246 messages in 615 subjects
تبلیغات
تبلیغ شما اینجا
برای تبلیغات با مدیر سایت(salar)تماس بگیرید.
Top posters
tendownstreet (1109)
بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا Vote_lcapبازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا Voting_barبازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا Vote_rcap 
akbar (1100)
بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا Vote_lcapبازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا Voting_barبازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا Vote_rcap 
sanaz (33)
sima (2)

بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا

Go down

بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا Empty بازی با آبروی ۲ لژیونر ایرانی اوساسونا

Post  akbar Thu Sep 10, 2009 11:51 pm

این‌كه قرارداد نكونام و شجاعی با اوساسونا فسخ شده باشد، در لحظه اول غیرممكن بود، اما مضمون خبری كه دیروز صبح برای دقایقی روی سایت باشگاه اوساسونا قرار گرفت، همین بود.
در متن خبر آمده بود؛ باشگاه اوساسونا به دلیل درگیری ۲ بازیكن ایرانی خود در یك كلوب شبانه در حومه شهر پامپلونا، به قرارداد آنها پایان داد. بر این اساس اعضای هیات مدیره باشگاه اسپانیایی به اتفاق آرا، این تصمیم را اتخاذ كردند.
اما این‌كه چرا این خبر از روی سایت باشگاه اوساسونا برداشته شد، سوال بزرگی بود كه بلافاصله ذهن اهالی ورزش را به خود مشغول كرد. در واقع تردید كردن به صحت و سقم این خبر، تنها امیدواری كسانی بود كه هزاران كیلومتر با ۲ ستاره محبوبشان فاصله داشتند و نگران آبروی مملكتشان بودند.
اتفاقا این امیدواری، سرانجام خوبی داشت، چون به فاصله یك ساعت از خبر اول، خبر دوم با این مضمون روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت و به تمام نگرانی‌ها پایان داد؛ «سایت باشگاه اوساسونا هك شده بود.»
جواد نكونام در توضیح این ماجرا گفت: «خبر اخراج من و شجاعی در ساعات اولیه صبح چهارشنبه روی سایت باشگاه اوساسونا قرار گرفت. من هم از طریق برادرم متوجه موضوع شدم و در تماسی كه با مسوولان باشگاه و مدیر سایت رسمی اوساسونا داشتم، در نهایت این خبر كه حاصل شیطنت یك هكر بود،‌ از روی سایت برداشته شد.»كاپیتان تیم ملی كشورمان افزود: «دوشنبه و سه‌شنبه جلسات تمرینی بسیار سنگینی برگزار كردیم. روزهایی كه تمرین داریم، حتی نمی‌توانیم به كارهای شخصی خود برسیم، چه برسد به این كه به كلوپ شبانه برویم.»
نكونام كه نمی‌توانست ناراحتی‌اش را از این شایعه‌سازی پنهان كند، در ادامه گفت: «از شنیدن این خبر شوكه شدم، چون كسی كه چنین خبر كذبی را در سایت منتشر كرده بخوبی از آداب و رسوم ایرانیان آگاهی داشته است. دقیقا مردم ایران شب گذشته (سه‌شنبه شب) در سوگواری شهادت امام علی(علیه‌السلام) و در شب احیا به سر می‌بردند و یك فرد با شناخت از این آداب ایرانیان صبح روز بعد چنین خبری را منعكس كرده است.
من ۱۰ سال است كه در تیم ملی بازی كرده‌ و با بیش از ۱۰ مربی هم كار كرده‌ام. می‌خواهم از آنها بپرسید كه آیا من كوچك‌ترین مساله اخلاقی داشته‌ام یا خیر؟ اگر آنها گفتند كه نكونام مشكل اخلاقی داشته همین حالا فوتبال را كنار خواهم گذاشت. این یك شوخی بی‌مزه بود كه چند ساعت من، خانواده‌ام و خیلی‌های دیگر را نگران كرد و من قطعا از كنار این موضوع نخواهم گذشت. مطمئن باشید با پیگیری پلیس اسپانیا و مسوولان باشگاه بزودی هكر را معرفی خواهم كرد.»
در پی شكایت باشگاه اوساسونا و ۲ بازیكن ایرانی از هكر سایت باشگاه، روز گذشته پلیس اسپانیا جستجو برای دستگیری عامل یا عاملان این رخداد را آغاز كرد.
عذرخواهی سایت اوساسونا
به دنبال این اتفاقات، سایت باشگاه اوساسونا از عموم مردم عذرخواهی كرد. متن كامل این بیانیه به شرح زیر است: «در سحرگاه امروز، یك فرد در خارج از سرور سایت اوساسونا، موفق به دستكاری اطلاعات این سایت شده و مطالبی كاملا نادرست را منتشر كرد. باشگاه اوساسونا به دلیل این حادثه ناگوار از تمامی طرفداران و عموم مردم عذرخواهی و اعلام می‌كند مسوولان باشگاه اقدام قانونی مناسب را در این زمینه درباره هكر‌ها انجام خواهد داد.»به دنبال این اتفاقات روزنامه ماركا چاپ اسپانیا نیز اخراج نكونام و شجاعی از اوساسونا را یك شیطنت خبری عنوان كرد و نوشت: این ۲ بازیكن ایرانی همچنان حضوری فعال در لالیگا خواهند داشت.
akbar
akbar
مدیریت کـــــــــل سایت
مدیریت کـــــــــل سایت

تعداد پستها : 1100
تشکرشده : 0

http://jok09.blogfa.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics