Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» کندن موی سر؛ بیماری ژنتیکی یا اختلالات روانی
سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد EmptyFri Sep 18, 2009 6:50 am by tendownstreet

» نقش سویا در کاهش عوارض دوران یائسگی
سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد EmptyFri Sep 18, 2009 6:48 am by tendownstreet

» قطع قاعدگی به هزار و یک علت
سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد EmptyFri Sep 18, 2009 6:47 am by tendownstreet

» خانم ها باید مراقب باشند
سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد EmptyFri Sep 18, 2009 6:47 am by tendownstreet

» آنچه زنان درباره ‌اش کمتر حرف‌ می ‌زنند
سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد EmptyFri Sep 18, 2009 6:46 am by tendownstreet

» بهبود جوش با قرص ضدبارداری
سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد EmptyFri Sep 18, 2009 6:45 am by tendownstreet

» عفونت های دستگاه ادراری زنان
سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد EmptyFri Sep 18, 2009 6:45 am by tendownstreet

» بهبود کیفیت زندگی در زنان یائسه
سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد EmptyFri Sep 18, 2009 6:44 am by tendownstreet

» هشت روش طلائی درمان دردهای پیش از قاعدگی
سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد EmptyFri Sep 18, 2009 6:44 am by tendownstreet

لینک

برای تبادل لینک با مدیر سایت(salar)تماس بگیرید.

جک جک جکستانه ببم جان بیا وبخند

جدیدترین اخبار ورزشی

Statistics
We have 24 registered users
The newest registered user is quibernh

Our users have posted a total of 2246 messages in 615 subjects
تبلیغات
تبلیغ شما اینجا
برای تبلیغات با مدیر سایت(salar)تماس بگیرید.
Top posters
tendownstreet (1109)
سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد Vote_lcapسفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد Voting_barسفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد Vote_rcap 
akbar (1100)
سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد Vote_lcapسفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد Voting_barسفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد Vote_rcap 
sanaz (33)
sima (2)

سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد

Go down

سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد Empty سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد

Post  akbar Sun Aug 23, 2009 8:00 pm

سفر به نروژ دختر افغان را روانه زندان كرد 64c06810

دختر افغان كه قصد داشت با گذرنامه جعلی برای تحصیل به كشور نروژ سفر كند، وقتی برای تمدید گذرنامه به پلیس +۱۰ رفته بود، به همراه مادرش دستگیر شد.
روز ۱۸ مرداد امسال گزارشی از سوی اداره اتباع و مهاجرت خارجی ناجا در اختیار بازپرس شعبه یكم دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران قرار گرفت، مبنی بر این كه دختر جوانی به طور غیرقانونی وارد ایران شده و قبل از خروج از كشور همراه زنی میانسال دستگیر شده است.
پس از این گزارش، پرونده‌ای تشكیل شد و ماموران تحقیقات ویژه‌ای را در این ارتباط آغاز كردند. دختر جوان در اظهاراتش به پلیس گفت: از اتباع افغان هستم و برای تمدید مدت اقامت خود در ایران به اداره گذرنامه مراجعه كرده و از جعلی بودن آن بی‌خبر بودم.
به دنبال اظهارات دختر جوان، زن میانسالی كه همراه وی بود در بازجویی به پلیس گفت: دختر جوان ۱۲ سال قبل به طور غیرقانونی از افغانستان به ایران آمد من او را در خیابان‌های باقرآباد ورامین پیدا و از او نگهداری كردم. پس از چند سال متوجه شدم مادر این دختر در نروژ زندگی می‌كند چندی قبل ماجرای زندگی مادرش را برای وی تعریف كردم كه تصمیم به ملاقات او گرفت، بنابر این با پرداخت ۱۰ میلیون تومان به یك جاعل حرفه‌ای، گذرنامه‌ای جعلی تهیه كرد و قصد داشت به كشور نروژ سفر كند تا پس از سال‌ها مادرش را ببیند كه موفق نشد.
به دنبال اظهارات این زن میانسال و دختر جوان، هر دو نفر آنها بازداشت و روز گذشته برای ادامه تحقیقات به شعبه یكم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران منتقل شدند.
● اعتراف متهم در دادسرا
دختر متهم در اظهاراتش به بازپرس بهروز مهاجری گفت: گفته‌های قبلی‌ام دروغ بوده و می‌خواهم حقیقت را بگویم. زن بازداشت شده مادرم است و تا به حال به خارج از كشور سفر نكرده است. سال‌ها قبل اعضای خانواده‌ام به طور غیرقانونی از كشور افغانستان به ایران سفر كردند و من در این كشور متولد شدم.
از چندی قبل تصمیم داشتم برای ادامه تحصیل به كشور نروژ سفر كنم، اما به خاطر این كه از اتباع افغان بودم و اقامتم در ایران قانونی نبود، نمی‌توانستم به نروژ بروم، به این ترتیب ماجرا را با یكی از دوستانم در میان گذاشتم كه او مرا با یك جاعل حرفه‌ای آشنا كرد و با پرداخت ۳ میلیون تومان به مرد جاعل، گذرنامه اروپایی خریدم و روز دستگیری همراه مادرم برای تمدید مدت اقامت با‌ آن گذرنامه به اداره گذرنامه رفته بودم، كه پلیس به ما مشكوك شد و دستگیر شدیم.
به دنبال اظهارات وی، مادر متهم هم گفته‌های او را تایید كرد.
بنابر این گزارش، برای این مادر و دختر افغان، قرارقانونی صادر شد و تحقیقات از آنها ادامه دارد
akbar
akbar
مدیریت کـــــــــل سایت
مدیریت کـــــــــل سایت

تعداد پستها : 1100
تشکرشده : 0

http://jok09.blogfa.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics